Specjalnie dla Pań- Solo Salsa/ Bachata czyli Ladies MIX!

Specjalnie dla Pań- Solo Salsa/ Bachata czyli Ladies MIX!

Zapraszamy na nowe zajęcia do IDCenter!

27605171_10215413566883022_450856793_o

 

Już we wtorek 6 stycznia zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe wszystkie Panie dla których parkiet jest jeszcze obcy, jak również stałe bywalczynie sali tanecznej 😉

Zajęcia poprowadzi Evelina Kućko!
Wszechstronna tancerka, choreograf oddana bez reszty swojej tanecznej pasji, jest jedna z bardziej ekspresyjnych, barwnych oraz energetycznych tancerek na salsowej scenie.

Doskonaliła swoje umiejętności w salsie w największej tanecznej metropolii – w Nowym Jorku pod czujnym okiem ojca tego stylu – Eddie Torresa. Bierze udział w największych kongresach salsowych w Europie i nie tylko m.in. Paris Afro Salsa, Amsterdam Salsa Festival, Luxemburg Salsa Festival, Dakar International Afro Salsa Festival, Salsa del Mar – Francja, Warsaw Salsa Festival, Marrakesh Salsa Festival, Hamburg International Salsa Congress.

Współpracowała z grupa Volt, biorąc udział w licznych przedsięwzięciach muzyczno – tanecznych m.in. „Taniec z Gwiazdami” TVN, „Sylwester z Jedynką” TVP1, „Jaka to Melodia” TVP1, jak rownież współpracowała z Teatrem Tańca Sway pod kierunkiem Anny Wielogórskiej oraz współtworzyła rewię w Krakowskim Teatrze Variete.

Serdecznie zapraszamy na połączenie tańca oraz zajęć wzmacniających całe ciało.

Do zobaczenia na sali!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *